Hoşgeldin, ziyaretçi! [ Kayıt Et | Giriş YapRSS Feed

 

 

Tomarza esmer tenli escort bayan yeşil renkli gözlü

  • Listed: 2 Eylül 2016 17:50

Description

Bir çok kadında aradığınız hazzı bulmak için yıllardır çabalamış olabilirsiniz. Fakat benimle yaşayacağınız her an, sizlere daha önce çalıştığınız tüm kadınları elde etme yollarının aslında ne kadar boş olduğunu açık bir şekilde gösterecektir. Bir anda sizinle iletişim kurmak, sizi tek bir gecede anlamak ve nelerden hoşlandığınızı analiz ederek buna göre hareket edebilmek.

İşte, sizlere sunabileceğim en büyük özellik. Hiç bir şey söylemeden, ek bir arayış içerisinde olmadan tüm desteği rahat bir şekilde elde etmek. Bir anda size göre şekillenen bir kadınla birlikte olmak. Tabii tüm bunları yaparken de sadece para odaklı bir iş gözüyle değil, tamamen eğlenceli ve zevkli bir şekilde yapmak. İsterseniz birazda kendimi anlatayım. Kızıl saçları, esmer teni, yeşil gözleri olan 22 yaşında sporcu bir kadınım. Yüzme sporuyla 19 yaşımdan bu yana uğraşıyorum. Haliyle biraz fit ve dengeli bir şekilde farklı, seksi bir vücuda sahibim. Bu nedenle de sizlere en farklı duyguları, çok özel bir şekilde sunabilme, yaşatabilme şansına sahibim.

Gerek sert bir pozisyona girebilme, gerekse de bazı anlarda değişik bir şekilde anal ilişkinin en zor noktalarını, en yorucu pozisyonlarını dahi yaşayabilme. Sizlere bu noktada hiç bir sınır tanımadan her türlü hazzı en farklı şekilde yaşatma gibi bir şansım vardır. Bunu da yaparken tıpkı sizin bir eşiniz gibi hareket edebilirim.

İlan Referans ID: 89657bb116f55a24

Etiket Yok

1500 toplam görüntüleme, 1 bugün

  

Yorum Yaz

Bu ilana başvurmak için formu doldurarak yayıncıyla iletişime geçiniz.

En Çok Görüntülenen İlanlar