Hoşgeldin, ziyaretçi! [ Kayıt Et | Giriş YapRSS Feed

 

 

Melikgazi escort güzel zevk alıyor

  • Listed: 28 Ağustos 2016 01:24

Description

Hafta sonları vakitlerimi genellikle kendi arabamla çıktığım çevre il gezilerinde harcıyorum. Gökyüzünün durumuna bağlı olarak değişen moralim, gittiğim yerlerin bana vereceği zevk ve haz ile çoğalıyor. Hatta yüzde yüz olmak yerine yüzde ikiyüze kadar uzanıyor. Bu da dışarıdan gelecek kötü öneri ve yorumlara karşı beni bir kalkan gibi koruyor. Hayatımda en çok sevdiğim işimi yapmak, bana her şeyden çok gelen partnerlerimin güler yüzlü olması ve hoş sohbetlere dalmasını istiyorum. Onlar ne kadar pozitif yaklaşırlarsa, ben de o denli pozitif oluyorum ve onlara pozitif enerji yayıyorum.

Hafta içi malum, kendi işimi yapıyorum. Dediğim gibi zevk alarak yaptığım işimden dolayı çok mutlu olduğum dönemler hafta içleridir. Moralim şu ana kadar gelen müşterilerimden veya etrafımdaki arkadaş çevresinden dolayı hiç bozulmadı. Her kes çok iyiler. Kendimi tanıtmak istiyorum, öncelikle ben İlayda. Yeni insanlarla tanışmayı ve onlarla ilişki yaşamayı çok seviyorum. Doğuştan sarışınım ve deyim yerindeyse doksan-altmış-doksan bir bayanım. Beni gören herkes mutlaka vücut hatlarımın ölçülerini bana soruyorlar. Sorduklarında ise aynı cevabı veriyorum buna çok şaşırıp daha sonra inanan da oluyor inanmayan da. İnanmayanlara eve gidip ölçü ile ölçmemi beklemesinler. Daha sonra belki onlar evime geldiğinde metre ile ölçüp gösterebilirim. Bir diğer aktivite olarak dört yıldır spor yapıyorum. Spor sayesinde vücut hatlarım diğer bayanlara nazaran çok güzel ve ölçülü duruyor.

Resimlerimden de görebileceğiniz üzere, ücretimi biraz fazla tutuyorum çünkü benim iyi niyetimi hep suistimal eden arkadaşlar oluyor. Beni çok tatlı buluyorlar ve beyaz tenimi sürekli zevkten sıkıyorlar. Sıktıklarında ise vücudum çok çabuk morardığı için kötü görüntüler ortaya çıkabiliyor. Eğer benden hoşlandıysanız telefon numaralarımdan bana ulaşabilme ihtimaliniz mümkün. Telefonun ucunda bekliyorum, hemen arayın.

İlan Referans ID: 17257acfb35ef97a

Etiket Yok

1407 toplam görüntüleme, 1 bugün

  

Yorum Yaz

Bu ilana başvurmak için formu doldurarak yayıncıyla iletişime geçiniz.

En Çok Görüntülenen İlanlar