Hoşgeldin, ziyaretçi! [ Kayıt Et | Giriş YapRSS Feed

 

 

Kayseri escort kızlarıyla yapabileceğiniz şeyler

  • Listed: 16 Ağustos 2016 01:22

Description

Tatilde genellikle tatil köylerine gidiyorum. Normal deniz kenarı veya havuz dibi gibi tatilleri hiç sevmiyorum. Doğa ile iç içe olmak ve güneşin yakıcılığından kurtulmak için orman içerisinde bulunan tatil köylerini tercih etmek benim için en uygunudur. Göbek adım Munise, çiçekleri çok seviyorum. Evime gelen arkadaşlar bilirler, adımlarını attıkları yer gül yapraklarıyla doludur. Çünkü en çok sevdiğim bitki çeşidir gül’dür.

Benden randevuyu yarım saat önceden alırsanız sizin için yarım saat içerisinde çok zevkli ve alımlı bir biçimde hazırlanabilirim. Hakkımda belki de en çok şaşıracağınız şeye geliyorum. Bitkileri sevdiğim kadar hayvanları pek sevemiyorum. İçinizden hayvanları seven insanları nasıl sevsin gibisinden cümleler kurduğunuza dair fikirlerim var. Hayvanları hiç sevmiyorum demedim, genel anlamda hoşlanmadığım hayvanları ayırırım. Mesela böcek türü, insanlara zarar verebilecek hayvan türlerinden nefret ederim. Sağlığımız ile oynayan hayvanlar ve böceklere acayip ön yargılı yaklaşırım. Bu benim titizliğimden ve temiz oluşumdan kaynaklı istem dışı diyebileceğimiz bir tepkidir.

Genellikle boş zamanlarımda kitap okuyanlardanımdır. Kitap okumak diksiyon ve akıcı konuşmaya çok iyi geldiği bilim adamları tarafından doğrulanmıştır. Görüşmelerim sırasında kesinlikle ağzımdan tek bir adet dahi olsa argo kelimeler duyamazsınız. Bu benim ailem tarafından nasıl yetiştirildiğimin göstergesidir. Bana ulaşmak isterseniz telefon numaralarımdan ulaşabilirsiniz.

İlan Referans ID: 55157acfab8e2a88

Etiket Yok

1301 toplam görüntüleme, 1 bugün

  

Yorum Yaz

Bu ilana başvurmak için formu doldurarak yayıncıyla iletişime geçiniz.

En Çok Görüntülenen İlanlar